Rabu, 14 November 2012

Dar jis gali taip pat būti vadinami Para-jūros,

Mes matėme skirtingu veiksnumas, bet tikrai negaliu pasakyti, kas gavo man peržiūrėti šį novatoriškas vienetas juda tvirtovė. Tai yra vienas-of-a-kind mobiliojo arsenalą, apimanti prezidento komfortą, taip pat naujoviškų inžinerija. Viskas yra supakuoti ir pasiruošę eiti, bet ne taip greitai, kaip jūs manote. Su 15 sekundžių nuo 0-60 km/h ir ne didesnis kaip 60 km/h tyas mirasih maksimalus greitis spartinti jūs turite daugiau nei pakankamai laiko atgal, kaip ji eina: tai nėra vienas iš tų pulype Italijos automobilių, kurie perduoti taip greitai, kaip žaibo blyksniai prieš jums pasakyti, ji mirksi!

Benzino bakas

Ji turi pakankamai pajėgumų vykdyti kaip T-72 bakas, tuo pačiu metu nėra pavojaus saugumui. Ir benzino bakas yra armour-plated užpildyti specialiai puta, kuri apsaugo jį nuo sprogimo net jei jis kenčia tiesiogiai nukentėjo.

Gynybos priedai

James Bond gali turėti machine gun įrengtas varliagyvių-automobilį su sukamaisiais numerius ir naftos purkštuvai, tačiau ji negali padėti, bet lankas, Cadillac, vienas. Šarvai, padengtą 8-inch storio durys, Naktinio matymo kameros, siurblys veiksmą šautuvų, ašarinių dujų patrankos ir vairuotojo lango sunku pakankamai atsispirti šarvai przeciwpancerna kulkas, Kulkosvaidis dušas gruodžio 31 neturėtų sutrukdyti jį. Viduje yra komunikacijos centras su GPS sekimo sistemos, gaisro gesinimo sistemos įkrovos, taip pat yra deguonies tiekimo prietaisų skydelyje. Vairuotojo langas yra vienintelis, kuris atsidaro, bet ne daugiau kaip trijų colių. Yra taip pat butelius prezidento kraujo laive tuo atveju, jei jam reikia skubios pagalbos kraujo perpylimo.

Kėbulo

Šilumos - rezultatas - karštis - ir paspauskite dar kartą. Ne, tai ne visuma kalvis kaustytomis geležies. Tai technikos derinys dviejų kietumo plieno, aliuminio, titano ir net keraminls lūžti galimas prognozes. Cadillac savo važiuoklės taip sustiprinti penkių colių plieninės plokštės, kuri veikia pagal automobilio apsaugos mažai tikėtinu atveju, bombų yra vieta po. Šarvai ant kūno yra toks tirštas, kad jis turi kabinos durų Boeing 757 jet, ir toks stiprus, kad Dinozauru nepanaikintų tai jei Sėdinti tai plieno svoris.

Interjeras

Automobilio interjeras sėdynės keturi keleiviai su stiklo pertvara, o tik pirmininkas turi pereiti prie nuleidžiama. Pirmininkas taip pat turi įrengti panikos jungiklis kuria jis gali naudotis pasikviesti pagalbos ir sėdėdamas yra vykdomosios paketo šis kartus į sandėlį darbalaukio nešiojamąjį kompiuterį su belaidžiu internetu, state-of-the-art telefonu ir tiesiogine linija vice president ir Pentagono. Oi, aš beveik pamiršau - taip pat prijungtas prie mano telefono.

Vairuotojais

Dar jis gali taip pat būti vadinami Para-jūros, kaip jis manimi apmokyti CŽV susidoroti reikliausių vairavimo situacijos. Vienu metu Allen Iverson vadovavo savo komandą į pergalę su sužeista ranka; Manau, kad savo Cadillac vairuotojais būtų padaryti daug daugiau.

Padangos

Padangos yra kevlaro sustiprintas, shred ir punkcija atsparus, su plieno ratlankiai po, kad judėjimas nors guma yra susprogdino toli.

Viskas pasakyta ir padaryta, Cadillac, vienas lieka automobilio įveikti!

Kiti faktai:

Kaina: £300,000
Ilgis: 18 metrų
Variklis: 6.5 l
Aukštis: 5 m 10
Kuro ekonomika: 8 km iki ir
Max greitis: 60 km/h
Pagreitis: 15 sekundžių nuo 0-60 mph

Tidak ada komentar:

Posting Komentar